Voda, topení, plyn

Voda, topení, plyn

Na rozvody vody, topení a plynu je možné pohlížet jako na srdce domu. Naši zaměstnanci a spolupracovníci jsou zkušení profesionálové s dlouholetou praxí a dokážou tyto řemesla obstarat v nejvyšší kvalitě.

Vodaři zajišťují projekty, montáž, opravy, čištění a rekonstrukce vodoinstalace, kanalizace, instalaci ohřívače vody (bojler, průtokový ohřívač), dále zapojují vodoměry a vodní zdroje (studny, vrty, vodovody, domácí vodárny).

Topenáři dokážou zajistit projektování rozvodů vytápění, montáž rozvodů vytápění, řeší opravy, havárie a rekonstrukce topení. Dokážou kvalitně zhotovit rozvody topení, instalace topných těles (např. podlahové topení, radiátory), ve spolupráci s plynaři instalují klasická topidla (kotel na tuhá paliva, kotel na dřevo, kotel na kapalná paliva, plynový kotel, plynový kotel s ohřevem vody, kondenzační kotel, elektrický kotel, automatický kotel, krby a kamna apod.) a alternativní topidla (teplené čerpadlo, solární kolektory, solární ohřev vody, infra vytápění, ekologické kotle, ekologická kamna). Dále topenáři nastavují regulaci tepla (termostat), zajišťují kotelny, komíny (a to včetně projektování, stavby, čistění komínů, vložkování komínů, napojování komínu na topidla, revize komínů) apod. Základní systémy vytápění, které naši topenáři realizují, jsou tyto: lokální vytápění, etážové vytápění, ústřední vytápění, dále dálkové vytápění, teplovodní vytápění, teplovzdušné, polohové vytápění. Držíme se hesla topení levně a kvalitně.

Plynaři v některých případech spolupracují s topenáři. Plynaři zajišťují montáž, opravy, čištění a rekonstrukce plynoinstalace, plynové kotle, plynové spotřebiče, revize plynu a plynový servis.

Instalujeme kotle od následujících výrobců: Ariston, Junkers, Baxi, Protherm a jiné.

Rozvody provádíme z následujících materiálů: PPR, Cu potrubí, PEX/AL/PEX a jiné.

Používáme materiály firem:

Poptejte naše služby ještě dnes!

Budeme rádi, když se na nás obrátíte s Vaší poptávkou na naše služby.

Naše Certifikáty

SYGNEX stavební společnost, s.r.o. se snaží o neustálý rozvoj s cílem poskytnout zákazníkovi co nejlepší možný servis v oboru.

Naši Partneři

SYGNEX stavební společnost, s.r.o. spolupracuje pouze z ověřenými dodavateli, kteří obchodují s kvalitním materiálem.

Naše poslední realizace a nové projekty

Z našich posledních realizací a projektů jsme pro vás vybrali.

SYGNEX stavební společnost

interiér RD

12/06/2019
Kopletní rekonstrukce interiéru v rodinném domě
SYGNEX stavební společnost

rekonstrukce BD

21/06/2018
Kopletní rekonstrukce a nástavba bytového domu – Brno -Rumiště
SYGNEX stavební společnost

Výstavba RD

21/11/2019
Výstavba rodinných domů Ochoz u Brna

Naši DODAVATELÉ