Protipožární ucpávky

realizujeme protipožární ucpávky

Předpisy pro požární ucpávky, ochrana osob a ochrana šíření požáru

Nabízíme široký sortiment protipožárních produktů pro nejrůznější aplikace a řešení, které podstoupily zkoušky podle nejpřísnějších mezinárodních norem jako ASTM a EN.

Předtvarované produkty pro požární utěsnění mohou zvýšit vaši produktivitu. Jsou již vyplněny protipožární hmotou, takže se snadno a rychle instalují, přizpůsobují novým podmínkám a také kontrolují.

Například naše měkké protipožární tvarovky lze instalovat bez použití malty. Snadno se také demontují a jsou opakovaně použitelné. Naše protipožární kabelové disky stačí ovinout kolem kabelů; naši flexibilní protipožární manžetu zase můžete uříznout na požadovanou délku a používat na potrubních rozvodech se složitou geometrií, např. na šikmých trubkách.

PROČ JE POŽÁRNÍ OCHRANA DŮLEŽITÁ?

Systémy požární ochrany mohou zachránit životy a omezit škody na budově zasažené požárem. Jsou také povinné ze zákona. Účelem pasivních systémů požární ochrany je zastavit šíření plamene, kouře a jedovatých plynů při požáru. Utěsňují otvory u spár a u potrubních a kabelových prostupů v požárně dělicích stěnách, podlahách a stropech. Proto je důležité začlenit pasivní požární ochranu – systémy požárních ucpávek – do projektu každé stavby hned od prvních fází.

Poptejte naše služby ještě dnes!

Budeme rádi, když se na nás obrátíte s Vaší poptávkou na naše služby.

Naše Certifikáty

SYGNEX stavební společnost, s.r.o. se snaží o neustálý rozvoj s cílem poskytnout zákazníkovi co nejlepší možný servis v oboru.

Naši Partneři

SYGNEX stavební společnost, s.r.o. spolupracuje pouze z ověřenými dodavateli, kteří obchodují s kvalitním materiálem.