Sádrokartonářské práce

Sádrokartonářské práce

Uvažujete-li o změně dispozice bytu nebo nebytových prostor, nemusíte se bát, že to bude běh na dlouhou trať. Již za pár dní je možné vystavět kompletní interiéry kanceláří nebo přestavět stávající dispozici bytu (záleží jen na stavební dispozici prostoru a umístění nosných stěn). Stejně tak, pokud například potřebujete vyrovnat křivé stěny a nechcete zasahovat do omítek a konstrukcí, je možné použít na montáž sádrokarton. Sádrokarton je do jisté míry univerzální materiál pro tvorbu interiérových prvků a příček. V našem kolektivu působí zkušení sádrokartonáři, kteří zvládají jak rutinní užití sádrokartonu, tak i užití specializované.

Provádíme veškeré sádrokartonářské práce (např. sádrokartonové příčky, sádrokartonové podhledy, protipožární a impregnovaný sádrokarton apod.), dále řešíme montáže sádrokartonových konstrukcí a komplexní realizace sádrokartonových interiérů či vestaveb. Dokážeme rovněž zhotovit i jiné sádrokartonářské konstrukce. Vše je o diskusi s Vámi. Zajišťujeme i nezbytné projekty sádrokartonových konstrukcí. Projekty sádrokartonových konstrukcí obsahují podklady pro interiéry ze sádrokartonu a návrhy dispozičního rozdělení prostorů sádrokartonovými příčkami, podhledy a obklady. Rovněž dokážeme zhotovit obklady stěn sádrokartonem. Nedílnou součástí dodávek montáže sádrokartonu je i strukturovaná kabeláž a její vedení, vzduchotechnika, osvětlení a rozvody sítí, které Vám zajistí naši erudovaní zaměstnanci a spolupracovníci. Sádrokartonový nábytek a sádrokarton na klíč je pak vrcholem činností v oblasti sádrokartonu.

Nejčastěji požíváme sádrokarton a sádrokartonové systémy od společností Knauf a Rigips. Rádi vyhovíme Vašim případným požadavkům na užití i jiných materiálů.

Jsme držiteli certifikátu knauf

Máme certifikát na realizaci protipožárních sádrokartonových konstrukcí od firmy KNAUF.

Používáme materiály firem:

Poptejte naše služby ještě dnes!

Budeme rádi, když se na nás obrátíte s Vaší poptávkou na naše služby.

Naše Certifikáty

SYGNEX stavební společnost, s.r.o. se snaží o neustálý rozvoj s cílem poskytnout zákazníkovi co nejlepší možný servis v oboru.

Naši Partneři

SYGNEX stavební společnost, s.r.o. spolupracuje pouze z ověřenými dodavateli, kteří obchodují s kvalitním materiálem.

Naše poslední realizace a nové projekty

Z našich posledních realizací a projektů jsme pro vás vybrali.

SYGNEX stavební společnost

interiér RD

12/06/2019
Kopletní rekonstrukce interiéru v rodinném domě
SYGNEX stavební společnost

rekonstrukce BD

21/06/2018
Kopletní rekonstrukce a nástavba bytového domu – Brno -Rumiště
SYGNEX stavební společnost

Výstavba RD

21/11/2019
Výstavba rodinných domů Ochoz u Brna

Naši DODAVATELÉ