Malířské, natěračské práce a fasády

Malířské, natěračské práce a fasády

Naše společnost Vám zajistí malířské práce, které zahrnují malování bytů, kanceláří, ordinací, malování dětských koutků, dětských pokojů a mnohých dalších prostor. Zajistíme nátěry a malování interiérů i venkovních ploch a fasád. Dále dokážeme zajistit sádrové omítky a drobné zednické práce, tapetování klasickou i speciální tapetářskou technikou, nátěry fasád, malby ornamentů, obrázků apod. Máme zkušenosti také se speciálními malířskými technikami, jako je bednářský štuk, antická zemina. Samozřejmostí jsou pak veškeré přípravy podkladů, jako je penetrace, tmelení, škrabání, odstranění starých omítek, broušení apod.

Realizujeme také natěračské práce oken, dveří, plechových střech a dalších částí domů, a to barvami na dřevo, kov i beton. Zabýváme se i protipožárními nátěry. Zajistíme Vám rovněž dekorace na zeď z různých materiálů. Na závěr prací pak vždy provedeme i hrubý úklid.

Při naší práci používáme kvalitní nátěrové hmoty a materiály. Pracujeme jak s tuzemskými značkami Primalex, Balakom, HET, tak se zahraničními značkami, například Caparol, Jupol, Hrboll, Oikos.

Používáme materiály firem:

Poptejte naše služby ještě dnes!

Budeme rádi, když se na nás obrátíte s Vaší poptávkou na naše služby.

Naše Certifikáty

SYGNEX stavební společnost, s.r.o. se snaží o neustálý rozvoj s cílem poskytnout zákazníkovi co nejlepší možný servis v oboru.

Naši Partneři

SYGNEX stavební společnost, s.r.o. spolupracuje pouze z ověřenými dodavateli, kteří obchodují s kvalitním materiálem.

Naše poslední realizace a nové projekty

Z našich posledních realizací a projektů jsme pro vás vybrali.

SYGNEX stavební společnost

interiér RD

12/06/2019
Kopletní rekonstrukce interiéru v rodinném domě
SYGNEX stavební společnost

rekonstrukce BD

21/06/2018
Kopletní rekonstrukce a nástavba bytového domu – Brno -Rumiště
SYGNEX stavební společnost

Výstavba RD

21/11/2019
Výstavba rodinných domů Ochoz u Brna

Naši DODAVATELÉ