Zemní, výkopové a bourací práce

Zemní, výkopové a bourací práce

Zemní a výkopové práce jsou zpravidla těmi prvními pracemi, které je třeba řešit v rámci výstavby. Pokud se rozhodnete realizovat výstavbu formou rekonstrukce, nástavby či přístavby, přijdou Vám jistě vhod i demoliční a bourací práce. Vždy záleží na Vašich požadavcích a rovněž na možnostech stavby.

Zajistíme Vám výkopy základů (základové pasy, základové pasy ze ztraceného bednění, základové pasy ve svahu apod.), přípojek, stavebních jam, dále vybírání jam drapákem, skrývkování terénu, výkopy pro bazény, čističky, jímky, sklepy a podobně. Součástí dodávaných služeb můžou být rovněž výkopy pro kabely, vodu, kanalizaci, plynové potrubí a ostatní inženýrské sítě.

Častý požadavek zákazníků, který uspokojujeme, je i zhotovení příjezdových cest a podkladů, zhotovení nových štěrkových cest a renovace cest v havarijním stavu. Nedílnou součástí dodávaných zemních prací je rovněž úprava terénu a úpravy zahrad. Úpravy zahrad je možné provést dle potřeby i za spolupráce se zahradním architektem.

Samozřejmostí je nakládání materiálu, zeminy, písků, suti a jejich následná doprava a odvoz. Svoz stavebních odpadů a odstraňování materiálu je realizováno při dodržení všech legislativních a ekologických požadavků.

Poptejte naše služby ještě dnes!

Budeme rádi, když se na nás obrátíte s Vaší poptávkou na naše služby.

Naše Certifikáty

SYGNEX stavební společnost, s.r.o. se snaží o neustálý rozvoj s cílem poskytnout zákazníkovi co nejlepší možný servis v oboru.

Naši Partneři

SYGNEX stavební společnost, s.r.o. spolupracuje pouze z ověřenými dodavateli, kteří obchodují s kvalitním materiálem.

Naše poslední realizace a nové projekty

Z našich posledních realizací a projektů jsme pro vás vybrali.

SYGNEX stavební společnost

interiér RD

12/06/2019
Kopletní rekonstrukce interiéru v rodinném domě
SYGNEX stavební společnost

rekonstrukce BD

21/06/2018
Kopletní rekonstrukce a nástavba bytového domu – Brno -Rumiště
SYGNEX stavební společnost

Výstavba RD

21/11/2019
Výstavba rodinných domů Ochoz u Brna

Naši DODAVATELÉ