Co umíme

Zabýváme se především rekonstrukcí bytových domů, bytových jader a výstavbou rodinných domů.

V oblasti stavebnictví jsme za dobu svého působení získali nejen hodnotné zkušenosti, ale i velkou řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi opakovaně vracejí. Zakládáme si na tom, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni, a proto klademe důraz nejen na precizně odvedenou práci, ale také vstřícné a individuální jednání s klientem.

Budeme rádi, pokud se k našim klientům přidáte i Vy.

Zemní, výkopové a bourací práce

Zemní a výkopové práce jsou zpravidla těmi prvními pracemi, které je třeba řešit v rámci výstavby. Pokud se rozhodnete realizovat výstavbu formou rekonstrukce, nástavby či přístavby, přijdou Vám jistě vhod i demoliční a bourací práce. Vždy záleží na Vašich požadavcích a rovněž na možnostech stavby.

Zednické práce

Nabízíme betonování základů, betonování základové desky, stavby rodinných domů, hrubé stavby, rekonstrukce bytových domů, zděné stavby rodinných domů, přestavby, půdní vestavby a nástavby, pokládky zámkových dlažeb, fasádní a zateplovací systémy, betonové mazaniny, rekonstrukce podlah, zvětšování otvorů, prostupy zdivem, zapravení po montáži oken a dveří, zateplování fasád a mnohé další.

Sádrokartonářské práce

Nabízíme betonování základů, betonování základové desky, stavby rodinných domů, hrubé stavby, rekonstrukce bytových domů, zděné stavby rodinných domů, přestavby, půdní vestavby a nástavby, pokládky zámkových dlažeb, fasádní a zateplovací systémy, betonové mazaniny, rekonstrukce podlah, zvětšování otvorů, prostupy zdivem, zapravení po montáži oken a dveří, zateplování fasád a mnohé další.

Obkladačské práce

Podstatnou součástí dodávek pro užívání stavby jsou i obklady a dlažby, resp. obkladačské práce a dlaždičské práce. Obkladačské a dlaždičské práce jsou nejčastěji realizovány v koupelnách, kuchyních, na WC apod. Dále dokážeme zajistit obkládku krbů, stropů, bazénů, pokládku dlažby na podlahy v kuchyni, koupelně, předsíni atd. Provádění obkladů a dlažeb je však samozřejmě možné i v dalších místnostech, resp. další místech stavby – vždy záleží na přání zákazníka.

Střechy

Střecha je velmi důležitá a relativně citlivá část stavby. V rámci zhotovování střech jsou realizovány služby v oblasti tesařství, pokrývačství, izolatérství a klempířství. Minimálně tyto čtyři odvětví jsou nezbytně nutné pro realizaci každé střechy. Naším cílem je zhotovit kvalitní střechu s dlouhou životností.

Voda, topení, plyn

Na rozvody vody, topení a plynu je možné pohlížet jako na srdce domu. Naši zaměstnanci a spolupracovníci jsou zkušení profesionálové s dlouholetou praxí a dokážou tyto řemesla obstarat v nejvyšší kvalitě. Vodaři zajišťují projekty, montáž, opravy, čištění a rekonstrukce vodoinstalace, kanalizace, instalaci ohřívače vody (bojler, průtokový ohřívač), dále zapojují vodoměry a vodní zdroje (studny, vrty, vodovody, domácí vodárny).

Elektřina

Naše firma Vám nabízí kompletní služby v oblasti elektrikářských prací. Rádi Vám realizujeme kompletní elektroinstalace v domácnostech, dokážeme vytvořit samostatný návrh nebo práce podle dodané projektové dokumentace. Zároveň provádíme i drobné opravy a výměny.

Malířské a natěračské práce, fasády

Naše společnost Vám zajistí malířské práce, které zahrnují malování bytů, kanceláří, ordinací, malování dětských koutků, dětských pokojů a mnohých dalších prostor. Zajistíme nátěry a malování interiérů i venkovních ploch a fasád. Dále dokážeme zajistit sádrové omítky a drobné zednické práce, tapetování klasickou i speciální tapetářskou technikou, nátěry fasád, malby ornamentů, obrázků apod.

Stavební dozor a administrativní činnosti

Stavební dozor sestává z řady činností. Jedna z nich je kontrola projektové dokumentace včetně zpětné vazby, další je sledování postupu zhotovování stavby dle dané projektové dokumentace, zajištění konání tzv. kontrolních dnů stavby, informování investora o postupu prací, řešení změn stavby, administrativní předání stavby apod.

Poptejte naše služby ještě dnes!

Budeme rádi, když se na nás obrátíte s Vaší poptávkou na naše služby.

Naše Certifikáty

SYGNEX stavební společnost, s.r.o. se snaží o neustálý rozvoj s cílem poskytnout zákazníkovi co nejlepší možný servis v oboru.

Naši Partneři

SYGNEX stavební společnost, s.r.o. spolupracuje pouze z ověřenými dodavateli, kteří obchodují s kvalitním materiálem.

Naše poslední realizace a nové projekty

Z našich posledních realizací a projektů jsme pro vás vybrali.

SYGNEX stavební společnost

interiér RD

12/06/2019
Kopletní rekonstrukce interiéru v rodinném domě
SYGNEX stavební společnost

rekonstrukce BD

21/06/2018
Kopletní rekonstrukce a nástavba bytového domu – Brno -Rumiště
SYGNEX stavební společnost

Výstavba RD

21/11/2019
Výstavba rodinných domů Ochoz u Brna

Naši DODAVATELÉ